Sort by
  • Black Mirror: Bandersnatch

    ½

  • The Revenant

    ★★★★★

  • The Strawberry Blonde

    ★★★★★

  • Midnight Run

    ★★

  • Toy Story

    ★★★★★

  • Three Colors: Blue

    ★★★★★

  • GoodFellas

    ★★★★★

  • Hard, Fast and Beautiful

    ★★★★½

  • White Dog

    ★★★★★

  • The Swimmer

    ★★★★★

  • The Patsy

    ★★★★½

  • Clueless

    ★★★★★

  • Histoire(s) du cinéma

    ★★★★★

  • Wavelength

    ★★★★

  • Baby's Meal

    ★★★★★

  • What Happened Was...

    ★★★★★

  • The Other Guys

    ★★★★

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★★★