Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Movie Two

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Prehistoric Planet

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Navalny

    ★★★★½

  • The Mission

    ★★★½

  • Sirens

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • The Silver Scream

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Finch

    ★★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Duel

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The Cursed

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★