• WR: Mysteries of the Organism

    ★★★

  • Happiness

    ★★★½

  • The Lost Boys

    ★★★

  • Navalny

    ★★★★½

  • Sirens

    ★★★½

  • The Mission

    ★★★½

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★

  • The Man Who Dropped The Hot Sause

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • John Tucker Must Die

    ★★★½

  • While You Were Sleeping

    ★★★★½

  • Jupiter Ascending

    ★★★

  • Sleepaway Camp

    ★½

  • The Prestige

    ★★★★

  • Cold War

    ★★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★