Sort by
  • The Locksmith

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Spirited

    ★★

  • My Dinner with Trump

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★

  • Clerks III

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Beast

    ★★★½

  • Fall

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

    ★★½

  • Not Okay

    ½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Rise

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Fire Island

    ★½

  • What Is a Woman?

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Interceptor

    ★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★