Sort by

Connor has logged 10 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Week Of

The Week Of

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Kodachrome

Kodachrome

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Blockers

Blockers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Den of Thieves

Den of Thieves

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry