Sort by
  • This Is Me…Now

  • Madame Web

  • Argylle

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • A Little Longer

  • Wonka

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • This Dinner Will End

  • The Book of Clarence

    ★★★½

  • Smoke Eater

  • Totally Killer

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • I Can

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • One Moment Please

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • A Poem for My Blanket

  • boygenius: the film

  • Love, Love

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Reality

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Dr. Hopnoodle's Bizarre Adventures With Fleshy Friends

  • Babylon

    ★★★★½

  • Company

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Killing Bagheera

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★