Sort by

ryn has logged 15 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
Read the review Edit this entry  
22
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
I'm So Excited!

I'm So Excited!

2013
×
★★
Edit this entry  
20
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Wonder

Wonder

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Long Day Closes

The Long Day Closes

1992
×
★★★★★
Edit this entry  
14
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Stronger

Stronger

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry