Sort by
  • Hypnagogia

    ★★★★★

  • Dashcam

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Old

  • Cruella

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Come Play

    ★★½

  • Run

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Host

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • Relic

    ★★½

  • Shirley

    ★★★

  • The Turning

    ½

  • Black Christmas

    ½

  • Countdown

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Lingua Franca

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Verotika

  • Ma

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Swallow

    ★★★½

  • The Curse of La Llorona

    ½

  • Tales from the Lodge

    ½

  • Wounds

    ½

  • Adam

    ½

  • The Lodge

    ★★★½

  • Starfish

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★½

  • Cam

    ★★★½

  • Possum

    ★★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • Climax

    ★★★★

  • Truth or Dare

    ½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Searching

    ★★★★

  • Creep 2

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • The Florida Project

    ★★★

  • Close-Knit

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • The Bye Bye Man

    ½

  • The Midnight Man

    ★★

  • Dead Awake

    ½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★½

  • A Dark Song

    ★★★½

  • Lights Out

    ★★½

  • Raw

    ★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Hush

    ★★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★½

  • 31

    ★★★★★

  • Under the Shadow

    ★★★★

  • The Funhouse Massacre

  • Room

    ★★★★

  • Kantemir

  • The Human Centipede 3 (Final Sequence)

    ½

  • Green Room

    ★★★½

  • Wasabi Woman

    ★★★★★

  • Playing with Dolls

    ½

  • Krisha

    ★★★★½