Sort by
  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ½

  • The Autopsy

    ★★½

  • Shadows: The Making Of Nope

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Entergalactic

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • The Menu

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Hustle

    ★★★

  • Broker

    ★★½

  • Burning Days

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Moon Knight

  • RRR

    ★★★★

  • Umma

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★½

  • The Adam Project

    ★½

  • Frederick Douglass: In Five Speeches

  • The Batman

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Pam & Tommy

    ★★½

  • All of Us Are Dead

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★½

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Our Beloved Summer

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • doğum

  • Maid

    ★★★★

  • No Time to Die

  • The Black Phone

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • ist1

  • The Humans

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★