Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Deadly Basement of a 4chan Doomer

  • Black Adam

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Cat Burglar

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Marry Me

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • The Exiles

  • Fire of Love

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★½

  • Goodbye, Don Glees!

    ★★★★

  • Eternals

  • Encanto

    ★★½

  • The First Wave

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Last Thing Mary Saw