Aaron has logged 40 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Hold the Dark

Hold the Dark

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Shark

Shark

1969
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Citizen Ruth

Citizen Ruth

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Mummy

The Mummy

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
That Guy Dick Miller

That Guy Dick Miller

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Last Movie Star

The Last Movie Star

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Clash of the Titans

Clash of the Titans

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Murder Party

Murder Party

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hustle

Hustle

1975
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Mandy

Mandy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Deliverance

Deliverance

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Cannonball Run

The Cannonball Run

1981
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Best Little Whorehouse in Texas

The Best Little Whorehouse in Texas

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Longest Yard

The Longest Yard

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Justice League

Justice League

2017
×
★★
Read prior review Edit this entry  
16
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
15
Halloween II

Halloween II

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Endless

The Endless

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Gator

Gator

1976
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
White Lightning

White Lightning

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Throne of Blood

Throne of Blood

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Rashomon

Rashomon

1950
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Smokey and the Bandit

Smokey and the Bandit

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Halloween

Halloween

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Poop Talk

Poop Talk

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
I Am Not Your Negro

I Am Not Your Negro

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
LA 92

LA 92

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Halloween: Resurrection

Halloween: Resurrection

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Halloween H20: 20 Years Later

Halloween H20: 20 Years Later

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Halloween: The Curse of Michael Myers

Halloween: The Curse of Michael Myers

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Harakiri

Harakiri

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers

Halloween 5: The Revenge of Michael Myers

1989
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Spaceballs

Spaceballs

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
★★
Read the review Edit this entry