Sort by
  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • The Invitation

    ★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

  • Umma

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Let Him Go

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Antebellum

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Scoob!

  • Extraction

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Zola

  • Cuties

    ★★★½