Katie🍸 has logged 19 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Likeness

Likeness

2013
×
★★★★
Edit this entry  
23
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Within the Woods

Within the Woods

1978
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
22
La La Land

La La Land

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Thanksgiving

Thanksgiving

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Night of the Living Doo

Night of the Living Doo

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★
Edit this entry  
10
John Dies at the End

John Dies at the End

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
How the 'Dook Stole Christmas

How the 'Dook Stole Christmas

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Panther

Black Panther

2018
×
Read the review Edit this entry  
08
Possibly in Michigan

Possibly in Michigan

1983
×
Read the review Edit this entry  
05
Cream

Cream

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
What If

What If

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Twilight

Twilight

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry