• Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★★

  • Beanie Mania

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • National Champions

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Good Liar

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • The Bill Murray Experience

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★½

  • Bullet Head

    ★★★

  • Love Beats Rhymes

    ★★½

  • Acts of Vengeance

    ★★

  • Jigsaw

    ★★★½

  • Justice League

    ★★★

  • Boo 2! A Madea Halloween

  • Last Flag Flying

    ★★★½

  • My Little Pony: The Movie

    ★★★

  • Escape Room

    ★½

  • Gun Shy

    ½

  • American Assassin

    ★★½

  • mother!

    ★★★½

  • It

    ★★★★★

  • Victoria & Abdul

    ★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • Leatherface

    ★★½

  • The Hatred

    ★½

  • Logan Lucky

    ★★★

  • Amityville: The Awakening

    ★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Inconceivable

    ½

  • Kidnap

    ★★

  • The Book of Henry

    ★★½

  • The Hunter's Prayer

    ★★

  • Good Time

    ★★★

  • 47 Meters Down

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • Cars 3

    ★★★★

  • The Mummy

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Unlocked

    ★★½

  • The Circle

    ★★★