Sort by
  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • The King

    ★★★

  • Joker

  • The Lion King

  • Annabelle Comes Home

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Anna

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Child's Play

    ★★

  • Shaft

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Ma

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • Brightburn

    ★★★

  • The Hustle

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • The Last Summer

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Someone Great

    ★★★

  • Guava Island

    ★★★★

  • Hellboy

  • Missing Link

    ★★★★

  • Five Feet Apart

    ★★★½

  • Stuber

  • Dumbo

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Kim Possible

  • Happy Death Day 2U

    ★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • What Men Want

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★½

  • Polar

    ★½

  • Serenity

  • The Kid Who Would Be King

    ★★

  • Glass

    ★★★

  • Escape Room

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • Welcome to Marwen

    ★★★

  • Vice

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • The Grinch

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Venom

    ★★½

  • Smallfoot

    ★★

  • Slice

  • The Predator

    ★★½

  • The Nun

  • The Favourite

    ★★★★