Sort by
  • Desire Lines

  • Ponyboi

    ★★★★

  • Handling the Undead

  • Love Me

    ★★★★

  • Thelma

    ★★★★★

  • Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One

  • Wonka

    ★★★★

  • The Color Purple

    ★★★★

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • The Book of Clarence

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

  • All of Us Strangers

    ★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

  • Suitable Flesh

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Self Reliance

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Afire

    ★★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★