• The Northman

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • F9

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Finding 'Ohana

  • The Little Things

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The Paper Tigers

    ★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Project Power

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Scoob!

  • The Wrong Missy

    ½

  • Extraction

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Mulan

    ★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Charm City Kings

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 6 Underground

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Frozen II

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★