Forgotten password?
★★★★★ Watched 12 Sep, 2020
😭😭😭😭😭
★★½ Watched 15 Aug, 2020
joseph gordon-levitt this is for you
★★★ Watched 15 Aug, 2020
it's brett dier's character asking if nora ephron was zac efron's mom for me
★★★½ Watched 15 Aug, 2020
"i'm not an alien. i'm discontent."that's my new catchphrase
★★★½ Watched 14 Aug, 2020
emma crying with the lizard filter on had me SCREAMING
★★★★ Watched 14 Aug, 2020
oh to be julie delpy credited as "lipstick lesbian"
★★★ Watched 14 Aug, 2020
*blows kiss to the sky* for tilda swinton and dakota johnson
★★★★½ Watched 14 Aug, 2020
C.L.I.TCenter for Lesbian Info and Technology
★★★★★ Watched 06 Aug, 2020
every single shot in this film feels like a warm hug
★★★★ Watched 06 Aug, 2020
i want someone to look at me the way that tony looks at eilis
★★★ Watched 06 Aug, 2020
gone girl but for horny people
★★★★★ Watched 18 Jun, 2020
fuck camilla, charles and the queen. diana deserved so much better