Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

  • Eternals

    ★★

  • Censor of Dreams

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Val

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★½