Sort by
  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Prey

    ★★★★★

  • Nope

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Trevor: The Musical

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Hi, Again

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Int. Schomp Night

    ★★★★★

  • Sneakerella

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Better Nate Than Ever

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Beware the Woods

    ½

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ½

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★½

  • Father, Why Have You Forsaken Me?

    ★★★★½

  • Robin Robin

    ★★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • hot milk?

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★★★

  • Komi Can't Communicate

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • CODA

    ★★★★½

  • WandaVision

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★★

  • Batman: Death in the Family

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Run

    ★★★