Sort by
  • BTS: Yet To Come in Cinemas

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Coldplay: Music of the Spheres - Live Broadcast from Buenos Aires

    ★★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • BTS: Yet to Come in BUSAN

    ★★★★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Love in Contract

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • The World Is My Oyster

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • About Fate

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Once Upon a Small Town

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • After Ever Happy

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ½

  • Persuasion

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Love & Gelato

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • A Perfect Pairing

  • Conversations with Friends

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • The Staircase

    ★★★½

  • Along for the Ride

    ★½

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Dancing on Glass

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • Soundtrack #1

    ★★★½