• Four Roads

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Un monde flottant

    ★★★★½

  • Nightvision

    ★★

  • Sol de Campinas

    ★★★

  • End of the Season

    ★★

  • Random Patrol

    ★★★½

  • Un souvenir d’archives

    ★★½

  • Kindertotenlieder

    ★★★★

  • Garage, Engines, and Men

    ★★★

  • Corps Samples

  • Venice Beach, CA.

    ★★★½

  • Ivre de soule

    ★★½

  • Rock Bottom Riser

  • Petite Maman

    ★★½

  • A River Runs, Turns, Erases, Replaces

    ★★★★

  • He Carries Evil Under His Armpit

    ★★½

  • Freizeit Or: The Opposite of Doing Nothing

    ★★★½

  • Proposal for a Film Essay

    ★★★½

  • earthearthearth

    ★★

  • Citadel

    ★★★

  • Averse

    ★★★★

  • Saga

  • Faire face

    ★★★

  • Printtemps

    ★★★★½

  • Tripping with Nils Frahm

    ★★½

  • Promenade

    ★★★

  • Odoriko

  • Hide-and-Seek

  • The Seeds We Sow

    ★★★½

  • Bodies Under Construction

    ★★½

  • Layers

    ★★★

  • Inside the Red Brick Wall

    ★★★★★

  • Ouverture Of Something That Never Ended

    ★★★

  • The Unknown

    ★★★½

  • October Rumbles

    ★★★

  • Valentina

    ★★★½

  • Perdue

  • The Filmmaker's House

    ★★★★

  • Ô Superman

    ★★★½

  • Flowers blooming in our throats

    ★★★

  • The Sail of Cinema

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Bye Bye Morons

  • Clouds

    ★½

  • Cinetracts '20

    ★★★½

  • Vestiges

    ★★★½

  • Humongous!

    ★★

  • On Paradise Road

  • NYX

    ★★★½

  • The Monopoly of Violence

    ★★

  • Esta no es una historia sobre China

    ★★★

  • I tried to shout with them

    ★★★

  • Love Affair(s)

    ★★★★

  • Another Round

    ★★

  • Caterpillars

    ★★★½

  • Under the Open Sky

    ★★★½

  • Fireball: Visitors From Darker Worlds

  • Un soupçon d'amour

    ★★★½

  • Sportin' Life

  • In My Room

    ★★★½

  • Saint-Narcisse

    ★★★

  • City Hall

    ★★★★

  • Figure Minus Fact

    ★½

  • The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902)

    ★★★

  • There Will Be No More Night

    ★★★★

  • The White Death of the Black Wizard

    ★★★½

  • Sappho Singing

    ★★½

  • Wittgenstein Plays Chess with Marcel Duchamp, or How Not to Do Philosophy

    ★★★½

  • Forensickness

    ★★★★

  • Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

    ★★★★