Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • From The Flesh

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • The Haunted Baby Carriage From Hell

  • V/H/S/85

    ★★½

  • Fck'n Nuts

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Good Looking Out

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • River

    ★★★★

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Strange Way of Life

  • Lungs

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Scam

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • We Will Speak

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Friends from Home

  • Bottoms

    ★★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • CONTENT: The Lo-Fi Man

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Cat Person

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

    ★★★

  • Stag

  • Mississippi River Styx

  • Low Country: The Murdaugh Dynasty

  • Talk to Me

    ★★★½

  • We Forgot About The Zombies

  • She Said

    ★★★★

  • The Watcher

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Hundreds of Beavers

    ★★★★★

  • Spoonful of Sugar

  • Stop Dead

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½