Sort by
  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Inside

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Enys Men

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Living

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

    ★★★★

  • ear for eye

    ★★★½

  • Diana: The Musical

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½