RSS feed for Brian
  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Vice

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Dragon Ball Super: Broly

  • Bad Times at the El Royale

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • Avengers: Infinity War

  • Game Night

  • Isle of Dogs

  • Black Panther

    ★★★★½

  • mother!

    ★★½

  • It

  • Get Out

    ★★★★★

  • Split

  • Deadpool

    ★★★½

  • Ex Machina

    ★★★½

  • The Raid

  • TRON: Legacy

    ★★★½

  • Get Him to the Greek

    ★★★½

  • Black Dynamite

  • Redline

    ★★★★½

  • Burn After Reading

  • The Darjeeling Limited

  • The Powerpuff Girls Movie

  • Training Day

    ★★★★½

  • The Big Lebowski