Sort by

Madi has logged 17 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Venom

Venom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Hair Love

Hair Love

2019
×
Read the review Edit this entry  
24
Pleasantville

Pleasantville

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Everybody's Talking About Jamie

Everybody's Talking About Jamie

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Come from Away

Come from Away

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Cinderella

Cinderella

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Strange Magic

Strange Magic

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Cinderella Story

A Cinderella Story

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry