Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Spoonful of Sugar

    ½

  • Smile

    ★★½

  • Walk Up

    ★★

  • Manticore

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Thunder

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Son

    ★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Of an Age

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • New Moon

  • Vengeance

    ★★★½

  • Next Exit

    ★★

  • The Integrity of Joseph Chambers

    ★★★½

  • Close

    ★★★

  • Godland

    ★★½

  • The Five Devils

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Falcon Lake

    ★★★

  • The Worst Ones

    ★★★½

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★

  • R.M.N.

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Enys Men

    ★★★

  • One Fine Morning

    ★★½

  • Men

    ★★

  • The Woodcutter Story

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • The Outwaters

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½