Sort by

CozyRy has logged 14 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Burning

Burning

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Roma

Roma

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Schindler's List

Schindler's List

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Green Room

Green Room

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Widows

Widows

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry