Sort by
  • Ivanhoe

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Pacific Rim

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★★