• Dune

    ★★★★

  • Grudge

    ★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Stalker

    ★★★★

  • The African Doctor

    ★★★

  • Incendies

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Inception

    ★★★★★