Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Mulan

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½