Sort by
  • Indiana Jones Collection

  • Look Killa

  • On The Fence

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • We Are Only Time

  • Bullet Train

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • We Cry Together

  • Aftersun

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Bitter Teeth

  • X

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Uncharted

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • The Grucifixion

  • Sing 2

  • No Time to Die

    ★★★

  • 7 Prisoners

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • The Beauty Of Nature

    ½

  • Free Guy

  • Finally Myself

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Luca

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • Jitters

  • Hallway Thoughts

  • Spectrums

  • Ape vs. Monster

    ½

  • medicament

  • Save Ralph

  • Boys Beware

  • Nobody

    ★★★½

  • Cyclical Dream Birth

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Willy's Wonderland

  • Bobo the Monkey

  • Everywhere at the End of Time

  • Long Toast

  • Bonkers

  • Minions: Holiday Special

    ½

  • Mank

    ★★

  • OPAL

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • Antonio's Mistake

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

  • On the Rocks

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • The War with Grandpa

    ★½

  • Hard Kill

    ½

  • Tenet

    ★★★½

  • The Speed Cubers

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • MEANINGFUL CONNECTIONS

  • Rhubarb

  • Beastie Boys Story

  • The Andrei Tarkovsky Retrospective

  • If Anything Happens I Love You

  • Ouija Shark

    ½

  • The Long Goodbye

  • Mogul Mowgli

    ★★★½