Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Chang Can Dunk

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Dive

    ★★★½

  • Still Time

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Alice, Darling

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Sidney

    ★★★★

  • Emily

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Son

    ★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★