• Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Memorial Memorial

  • Morbius

  • The Bubble

    ★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • The Super Bob Einstein Movie

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Dean Martin: King of Cool

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Drunken Birds

    ★★½

  • Scenes from a Marriage

  • DEFUND

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Scarborough

    ★★★½

  • Nuisance Bear

  • AEW All Out

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Protégé

    ★★★½

  • Zeros and Ones

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • Annette

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Boobs

  • F9

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Here Today

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Grantham Overgrown (Infinite Regression)

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Ape vs. Monster

    ★½

  • Mare of Easttown

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • When We Were Bullies

  • CODA

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Kenny and Spenny Paldemic Special

  • Happiest Season

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Empty Man

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • South Park: The Pandemic Special

  • The Comey Rule

    ★★