Sort by
  • The Flash

  • Kathal

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ½

  • Ugram

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • One More Time

    ★★★

  • Virupaksha

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Shaakuntalam

  • Hunger

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • ¡Que Viva México!

    ½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • Do Your Worst

    ½

  • Rana Naidu

    ★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Love at First Kiss

    ★★★

  • Tonight You're Sleeping with Me

    ½

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★½

  • 10 Days of a Good Man

    ★★★★★

  • Iratta

    ★★★½

  • Infiesto

    ★½

  • Michael

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Nanpakal Nerathu Mayakkam

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • An Action Hero

    ★★★★

  • Troll

    ★★★

  • Bhediya

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Almost Pyaar with DJ Mohabbat

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Monica, O My Darling

    ★★½

  • Double XL

    ½

  • Kara Krus

    ½

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • OMG! Oh My Girl

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Ori Devuda..!

  • Doctor G

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★★★

  • Kantara

    ★★★★★

  • Naane Varuvean

  • God's Crooked Lines

    ★★★★★

  • Lou

    ★★

  • The Perfumier

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ½

  • Amsterdam

    ½

  • Vendhu Thanindhathu Kaadu

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Chalk Line

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Kanam

  • Blonde

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Loving Adults

    ★★½

  • Seoul Vibe

    ★★★½

  • Me Time

    ★★½

  • Thiruchitrambalam

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Office Invasion

    ★★★

  • Purple Hearts

    ½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Alienoid

    ★★★★½