Sort by
  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Beckham

    ★★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★

  • Dead Ringers

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Jeremy Renner: The Diane Sawyer Interview - A Story of Terror, Survival and Triumph

    ★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Your Place or Mine

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Killer Sally

    ★★★½

  • The Watcher

    ★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★½

  • Prince Andrew: Banished

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Death and Ramen

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Scale

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★