Creasy007 has logged 20 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Total Recall

Total Recall

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Little Hours

The Little Hours

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Casino

Casino

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Claudine

Claudine

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Rental

The Rental

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Ip Man 4: The Finale

Ip Man 4: The Finale

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Nobody Knows I'm Here

Nobody Knows I'm Here

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Lockout

Lockout

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Goon: Last of the Enforcers

Goon: Last of the Enforcers

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Goon

Goon

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Game of Death

Game of Death

1978
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Enter the Dragon

Enter the Dragon

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Way of the Dragon

The Way of the Dragon

1972
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Fist of Fury

Fist of Fury

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Gunfighter

The Gunfighter

1950
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Big Boss

The Big Boss

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Hit

The Hit

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry