Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • This Place Rules

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Killer Sally

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • On the Come Up

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • The Patient

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Night of the Coconut

    ★★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½