Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

    ★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Offer

    ★★★★

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Contractor

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Tall Girl 2

    ★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½