Sort by
  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Hellraiser

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Drop

    ★★½

  • Fire Island

    ★★½

  • Elvis

    ★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Navalny

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★

  • Ultrasound

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • Bad Trip

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • The Blazing World

    ★★★