Carly has logged 10 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Rabbits

Rabbits

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Best in Show

Best in Show

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Babel

Babel

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Queen

The Queen

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry