Sort by
  • 凝聚眾人.直奔未來

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

  • Confinement

    ★★

  • Ballerina

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Fingernails

    ★½

  • El Conde

    ★★

  • Creation of the Gods I: Kingdom of Storms

    ★★★

  • Cool With You & Get Up (Side A & B)

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Asteroid City

    ★½

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★

  • Sleep

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • The Breaking Ice

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Tiger Stripes

    ★★½

  • Fast X

    ½

  • Jimmy O. Yang: Guess How Much?

  • Wave Makers

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Delicious Romance

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • BEEF

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Afire

    ★★★

  • Mad Fate

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Dr Jason Leong: Ride with Caution

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Hidden Blade

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★½

  • Deep Sea

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Sakra

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • Daniel Sloss: Socio

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★