Sort by
  • Grounded II: Making The Last of Us Part II

    ★★

  • South Park (Not Suitable for Children)

    ★★★

  • Napoleon

    ★★½

  • Love Has Won: The Cult of Mother God

    ★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Poison

    ★½

  • Heavenly Vessel

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Jawan

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★

  • Ferrari

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★½

  • Nimona

  • I.S.S.

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Tokyo Stories

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Monster

    ★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • The Greatest Living Show

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★

  • Air

    ★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★½

  • Bottoms

    ½

  • Golda

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★

  • Past Lives

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★

  • Our Universe

    ★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★½

  • Suzume

    ★★

  • A Tree of Life: The Pittsburgh Synagogue Shooting

    ★½

  • Once Within a Time

    ★★★½

  • Four Quartets

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Last Week

    ★★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★½

  • Housing Complex C

    ★½

  • Naruto 20th Anniversary - Road of Naruto

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

  • Wendell & Wild

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • The Whale

    ½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • The Padilla Affair

    ★★★