Sort by
  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★★½

  • Family Switch

    ★★½

  • Best. Christmas. Ever!

    ★★

  • The Marvels

    ★★★

  • Robbie Williams

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★½

  • Sister Death

    ★★½

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Night of the Hunted

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Slotherhouse

    ★★★

  • Killer Book Club

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Missing: The Lucie Blackman Case

    ★★★

  • Sharksploitation

    ★★★★

  • The Sixth Commandment

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Quicksand

    ★★★

  • Elevator Game

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Trouble with KanYe

    ★★★

  • The Dive

    ★★

  • Wham!

    ★★★½

  • Blackadder: The Lost Pilot

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Jagged Mind

    ★★

  • Bad Things

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Death's Roulette

    ★★

  • Maggie Simpson in

    ★★

  • Ed Sheeran: The Sum of It All

    ★★★

  • A Small Light

    ★★★★½

  • Love & Death

    ★★★½

  • The Black Demon

  • Derren Brown: Showman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Tank

    ★★

  • Dead Ringers

    ★★½

  • Final Summer

    ★★

  • The Hunt for Raoul Moat

    ★★★

  • Cocaine Cougar

    ½

  • BEEF

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Murderbot

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Clock

    ★★★

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★★½