Sort by
  • Mean Girls

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

  • Bed Rest

    ★★

  • M3GAN

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

  • Talk to Me

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Hellraiser

    ★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • Sick

    ★★★

  • The Blackening

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Angelyne

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★½

  • Doula

    ★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Sissy

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Wake

  • Resurrection

    ★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Sex Appeal

    ★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Beginning & the Middle