• The Rocky Horror Picture Show

    ★★★★

  • Matilda

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • EuroTrip

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Just Another Girl on the I.R.T.

    ★★★

  • Score

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Romy and Michele's High School Reunion

    ★★★

  • Splendor

    ★★★½

  • Clueless

    ★★★★★

  • Labyrinth

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Nun

    ★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • To the Bone

    ★★★

  • The Conjuring

    ★★★½