Jana has logged 14 entries for films during September 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Bridge of Spies

Bridge of Spies

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Shakespeare in Love

Shakespeare in Love

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Katapusang Labok

Katapusang Labok

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry