Sort by
  • The Northman

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Bloody Hell

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Ema

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★