Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Falling for Christmas

  • Egoist

    ★★★★

  • Someone Borrowed

    ★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Fenced In

  • A Cut Above

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • My Broken Mariko

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Crush

    ★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★½

  • Cherry Magic! THE MOVIE

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Vale Night

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • We're Both Grooms

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Last 10 Years

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Badhaai Do

    ★★★½

  • Love and Leashes

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Starfuckers

    ★★★★

  • Mars One

    ★★★★½

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★★★

  • Lulli

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Single All the Way

    ★★½

  • Given: The One on the Flip-Side

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Little Big Mouth

    ★★

  • Half a Kiss and Half a Spice

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • What She Likes

    ★★★

  • Please Tell Me So

    ★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Miracle: Letters to the President

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Night

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★

  • Light

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Great Freedom

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★½

  • Luca

    ★★★½