Sort by
  • Samaritan

    ★★★

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • The Trip

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★½

  • Censor

    ★★★½